Üretim

             Trabzon Akçaabat-Söğütlü  adresinde faaliyet gösteren Nejla Hanım Ev Tatlıları üretim tesisi, Sağlık Bakanlığı'na bağlı gıda ürünlerini üretmek üzere tasarlamıştır. İmalathanemiz  yürürlükte olan BELGE gerekliliklerine uygun olarak üretim yapmaktadır ve toplam ....... m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Nejla Hanım Ev Tatlıları gerek iç makine ve fırınlarıyla son teknoloji kullanılarak kurulmuştur. Nejla Hanım Ev Tatlıları 14 çalışanı ile kaliteli üretimi kendine ilke edinmiştir.

             İmalathanemizde Laz Böreği, Tatlı Çeşitleri,Tuzlu Pasta Çeşitleri, Tatlı Pasta Çeşitleri ve Börek Çeşitleri üretilmektedir.

            Üretim alanlarının ortalama sıcaklık ve nem kontrolleri, depoların ortalama sıcaklık ve nem kontrolleri, hijyenik santrallerin filtre kontrolleri, saf su sisteminin sıcaklığının ve sirkülasyonunun kontrolü, şehir suyu, yumuşak su, yangın pompası ve atık su arıtma sistemlerinin kontrolü, ısıtma ve soğutma sistemlerinin sıcaklık kontrolü mesai zamanlarında düzenli olarak yönetilmekte ve takip edilmektedir.

             Hedef olarak üretim teknolojisi ve kapasitesinin daha da geliştirilmesi amacıyla tesislerin genişletilmesi çalışmaları düşünülmektedir.

     
       

Adres: Fatih Mah. Osman Demir Apt. No:142  Söğütlü/Akçaabat /Trabzon/TÜRKİYE     
Tel: +90 (462) 248 33 09   E-mail:
info@nejlahanim.com  
                                                                                                                                                                 
Anasayfa Özel Sipariş İmalatlar İletişim Firma Profili Ürünler